HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Lastikotelim.com Ailesi olarak sizlere lastik konusunda en iyi hizmeti verebilmek amacıyla her daim hizmetinizdeyiz.


Lastikleriniz için tabiri yerindeyse "5 YILDIZLI OTEL" konforu sunuyoruz.Bunlardan bahsedecek olursak lastikleriniz itina ile temizlenip taş v.s. gibi kullanmış olduğunuz sezondan kalan lastiğinize zarar verebilecek yabancı cisimleri depolama aşamasına geçmeden önce tamamen temizliyoruz. Daha sonrasına lastikleriniz yıkanıp arkasından kurutularak nizami şekilde raflı sistem halinde depolamaktayız.


Aynı zamanda Lastikotelim.com olarak istenilen ebat ve şartlara uygun lastik markasının "DANIŞMANLIĞI" yapılarak bütçenize uygun lastik tedariğinde yardımcı oluyoruz.


Lastik değişim zamanı geldiğinde online olarak sitemiz canlı destekden veya telefon aracılığıyla "RANDEVU" alarak lastik değişiminizi sizlere en uygun zamanda ve fazla vaktinizi almadan yapmaktan mutluluk duyarız.


Bu hizmetlerimizin yanı sıra siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini tamamen ortadan kaldırmak amacıyla "7/24 YOL YARDIMI" için Sitemiz İletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp yardım isteyebilirsiniz.


Lastikotelim.com olarak Bizi seçmiş olduğunuz için Teşekkür Ederiz..

Copyright Raw3n © 2018. Tüm hakları www.lastikotelim.com aittir.